MENU

Przestawiamy obszerny zestaw kursów wspierających rozwój kompetencji w obszarze zarządzania cyklem życia produktu za pomocą oprogramowania Team Center. Oferowane przez nas kursy prowadzone są przez doświadczonych inżynierów, którzy na co dzień wykorzystują przedstawiane przez nas rozwiązania przy realizacji złożonych projektów.

Nasz główny cel to przekazanie wiedzy w sposób dopasowany do oczekiwań klienta. Pozwoli to na wykorzystanie poznanych narzędzi w efektywny sposób w pracy.

Szkolenia Team Center

TEAMCENTER jest najpopularniejszym na świecie systemem do zarządzania cyklem życia produktu. Znajdujące się w naszej ofercie szkolenie TEAMCENTER pozwala w krótkim czasie opanować podstawy platformy roboczej, nauczyć się personalizowania ustawień oraz zapoznać się z metodami zarządzania obiektami i przepływem pracy. Przygotowywane przez nas kursy TEAMCENTER prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów, używających tego systemu w codziennej pracy. Dzięki temu uczestnicy poznają wszystkie najnowsze rozwiązania, stosowane w międzynarodowych korporacjach.

Dzięki wykorzystaniu przykładów wziętych z życia i odpowiedniej ilości ćwiczeń podczas szkolenia TEAMCENTER kursanci będą w stanie zwiększać efektywność produkcji, zarządzać danymi w przedsiębiorstwie oraz optymalizować proces projektowania i maksymalizować innowacje przez cały cykl życia produktu. Odbyty kurs TEAMCENTER bezpośrednio przełoży się na zwiększenie korzyści biznesowych przedsiębiorstwa i pozwoli na łatwiejsze podejmowane trafnych decyzji w oparciu o zgromadzone dane.

TEAMCENTER - szkolenie podstawowe

Wprowadzenie do platformy PLM – TEAMCENTER

Personalizacja przestrzeni roboczej

Zarządzanie obiektami

Workflow - zarządzanie przepływem pracy

Tworzenie szablonów

Wizualizacja danych

BOM – listy materiałowe

Symulacja pracy zespołowej

©Copyright 2017 - DAVINCI. All rights reserved. Realizacja: 3motion